شیلنگ سیلیکونی

معرفی شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ های سیلیکونی تقویت شده سیم فلزی خودکار فلکس: شیلنگ های تقویت شده با سیم، انعطاف پذیری بالایی دارند، فشار  زیادی  را  پشت  سر  می گذارند  و تحت  خلاء  سقوط  نمی کنند. سیلیکون داخلی سیم اجازه می دهد تا شیلنگ خم بدون ترس از آن جرقه زدن و مسدود کردن جریان هوا.

شیلنگ سیلیکون تقویت شده پلی استر: تقویت کننده از ۴ تا ۵ تکه پارچه پلی استر پارچه بافندگی متوسط است که بسته به قطر انتخاب می شود، شیلنگ ها در رنگ های استاندارد آبی، سیاه و قرمز در دسترس هستند و رنگ های ویژه می توانند عرضه شوند.

تولید شیلنگ سیلیکونی

ماگن پلیمر با تولید و پخش انواع مواد اولیه سیلیکونی، اکسترودری سیلیکونی، مدلینگ سیلیکونی، ورق سیلیکونی، پارچه سیلکیونی، چسب سیلکیونی و افزودنی های سیلیکونی گامی بزرگ در صنعت سیلیکون کشور برداشته است. یکی از محصولات مهم این کارخانه شیلنگ سیلیکونی می باشد که ماگن پلیمر با در خدمت گرفتن نیرو های مجرب، کارآزموده و دستگاه های بروز اقدام به تولید سه نوع از این محصول کرده است که از آن ها می توان شیلنگ سیلیکونی اسفنجی که دارای قابلیت انعطاف بالا در عین دمای زیاد است، شیلنگ سیلیکونی بیرنگ بدون هر گونه ناخالصی و شیلنگ سیلیکونی رنگی در ابعاد و رنگ های مختلف نام برد.

طراحی سایت